Czyszczenie sadzy ze ścian

Czym jest sadza?

Sadza jest to produkt powstający w trakcie niepełnego spalania paliw i innych materiałów zawierających w

swoim składzie znaczne ilości węgla.

Czy ważne jest kiedy rozpoczniemy czyszczenie sadzy?

Szybkość reakcji w czyszczeniu po pożarze jest jednym z najważniejszych zadań, jaki stawia sobie za cel nasza firma. Pamiętaj sadza cały czas reaguje z podłożem i trzeba jak najszybciej podjąć działania jeżeli chcemy zapobiec zwiększeniu kosztów czyszczenia. 

Do usuwania smoły można zastosować  środki do usuwania sadzy w kominie.
Nasi specjaliści przeprowadzą pełen zabieg usuwania sadzy w jak najkrótszym czasie. Zajmujemy się czyszczeniem i usuwanie sadzy ze ścian i sufitów po pożarze.

Jak realizujemy usuwanie sadzy i czyszczenie po pożarze ?

To czego nie zniszczył ogień i temperatura pokryte jest grubą warstwą substancji smolistych i sadzy. Ściany po pożarze należy dokładnie oczyścić z sadzy.

Jeśli zwęglenie ścian nie jest zbyt głębokie można sobie z tym poradzić przy użyciu naszych specjalistycznych preparatów i naszemu wieloletniemu doświadczeniu w usuwaniu sadzy ze ścian.

Zanieczyszczenie ścian sadzą stanowi duży problem. Samemu nie uporasz się z problemem usuwania sadzy ze ścian. Mycie ścian i sufitu z sadzy jest bardzo pracochłonne. Nasi eksperci zrobią to za Ciebie.

Oferujemy bezpłatne oględziny i najlepsze dla Państwa rozwiązanie sprzątanie po pożarze. Posiadamy profesjonalne środki które poradzą sobie z każdym zanieczyszczeniem.
Nasza firma czyści również z sadzy meble, podłogi, sprzęty RTV/AGD ocalałe po pożarze.
Posiadamy doświadczenie w czyszczeniu sprzętów elektronicznych. Czyszczenie najlepiej zacząć jak najszybciej.