Usuwanie Sadzy ze ścian

Jeśli dotknie Nas tragedia jakim jest pożar.


Należy jak najszybciej przystąpić do gruntowego sprzątania budynku po pożarze , czyszczenie po pożarze. Sadza cały czas reaguje z podłożem i trzeba jak najszybciej podjąć działania usuwanie sadzy ze ścian jeżeli chcemy zapobiec zwiększeniu kosztów czyszczenia. Mycie ścian i sufitów z sadzy jest bardzo pracochłonne.Tylko przy użyciu specjalistycznych preparatów można sobie z tym poradzić.Ważne jest to żeby nie przebywać w pogorzelisku zbyt długo może to mieć niekorzystny wpływ na nasze zdrowie.Należy zatrudnić firmę która zajmie się nie tylko czyszczeniem po pożarze, usuwanie sadzy ale również oczyszczeniem powietrza z niebezpiecznych toksyn. Specjaliści przy pomocy odpowiednich środków usuną groźne substancje.Zajmą się czyszczeniem ścian, sufitów, mebli, sprzętów jak i również wentylacji.Na koniec zostanie przeprowadzony proces ozonowania pomieszczeń.W niedługim czasie po ozonowaniu można bezpiecznie mieszkać w swoim domu.
prev next

Nasza Firma zajmuję się czyszczeniem po pożarach Warszawa jak również czyszczenie po pożarach cała Polska.

Po kontakcie telefonicznym z Naszą Firmą pod numerem 506-542-102 lub 576 658 923 . Wysyłamy na miejsce zdarzenia naszych specjalistów w celu darmowych oględzin. Podczas oględzin oceniamy stan zabrudzenia i pokazujemy prezentacje naszej pracy na naszych specjalistycznych środkach. W tym chcemy pokazać klientowi jak skuteczna jest nasza praca , mycie sadzy ze ściany , czyszczenie sadzy. Dokonujemy dokładnych pomiarów ścian , sufitów i podłóg. Dokonujemy oględzin również całkowitego wyposażenia pomieszczeń , meble, sprzęty rtv agd. Zawsze chcemy jak najwięcej odzyskać aby poszkodowany miał jak najmniej strat spowodowanym zabrudzeniem sadzą. Na podstawie oględzin jest przygotowywany dla Państwa kosztorys w ciągu kilku godzin w którym zawarte będą takie prace jak odkurzenie sadzy ,czyszczenie sadzy, mycie sadzy, odzyskanie jak największej liczby przedmiotów, ozonowanie pomieszczeń. Również wykonujemy usługi malowania . Po zaakceptowaniu kosztorysu przechodzimy do działań. Nasi fachowcy po przybyciu na miejsce ze specjalistycznymi środkami i sprzętem upewniają się czy dane miejsce jest bezpieczne i nie grozi np. zawaleniem się. Po ubraniu się w specjalne kombinezony i maski zaczynają niezwłoczne działania dotyczące czyszczenia po pożarze ,wyniesienie i utylizacja nie nadających się do odzyskania rzeczy. Zamawiamy kontener na rzeczy które są do wyrzucenia. Prace zaczynamy od odkurzenie sadzy sufitu i odkurzenie z sadzy ścian, odkurzenie z sadzy podłóg i wszystkie rzeczy nadające do odzyskania. Zabezpieczenie folią podłóg. Następnie przystępujemy do mycia sadzy z sufitów, mycia z sadzy ścian, sprzątanie sadzy, czyszczenie sprzętów z sadzy , czyszczenie mebli z sadzy. Zawsze staramy się odzyskać jak największą liczbę przedmiotów. Toksyczne substancje muszą być usunięte przed ponownym zamieszkaniem. Po skończonym czyszczeniu po pożarze przechodzimy do ozonowania co dezynfekuje i neutralizuje zapach spalenizny. Ozonowanie pomieszczeń jest bardzo skuteczną i ekologiczną metodą likwidowania nieprzyjemnych zapachów. Żaden środek chemiczny nie usunie odoru spalenizny. Tylko zabieg ozonowania gwarantuje skuteczność. O długości ozonowania decyduje wielkość powierzchni która będzie ozonowana.

Nasza firma bardzo szybko i sprawnie przeprowadzi zabieg czyszczenie po pożarach.Nasze usługi świadczone są na najwyższym poziomie.


W razie dodatkowych Pytań zapraszamy do kontaktu z Naszą firmą nr tel 506-542-102 lub  576 658 923

Czyszczenie po pożarach Warszawa.

Czyszczenie po pożarach cała Polska.